#مخاطب_خاص_من

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ(ع)

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ(ع)

معبودا! به حق مضطره ی کربلا زینب کبری(س) با اذن فرج؛به اضطرارامام زمان(عج) خاتمه عنایت بفرما.

الهی آمین یا رب العالمین.

وَ اَشْهَدُ اَنَّكَ مِنْ دَعاَّئِمِ الدّینِ وَ اَرْكانِ الْمُسْلِمینَ وَ مَعْقِلِ الْمُؤْمِنینَ

الهی بحرقة قلب زینب (س)عجل لولیک الفرج

الهی بحرقة قلب زینب (س)شهادت فی سبیلک ان شاءالله.صلوات

#شب_جمعه

برای دانلود مداحی اینجا کلیک کنید.

« ِالَهِی إِنْ أَخَذْتَنِی بِجُرْمِی أَخَذْتُکَ بِعَفْوِکَ وَ إِنْ أَخَذْتَنِی بِذُنُوبِی أَخَذْتُکَ بِمَغْفِرَتِکَ وَ إِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَ أَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّکَ»

«خدایا اگر مرا به جرمم بگیری، عفوت را می‌گیرم. اگر به گناهانم نگاه کنی. به مغفرتت می‌نگرم و اگر مرا وارد آتش کنی همه اهل آنجا را آگاه خواهم ساخت که من تو را دوست دارم.»

الْحُسَيْنِ ,زینب ,عَلى منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب نقد کتاب معرفی کتاب صباحت|پایگاه فرهنگی مذهبی شهر فومن سایت تکاوران ای تی سایت زیست شناسی دانشگاه پیام نور تبریز حرف دل قارچ ایران زمین خرید ملک در ترکیه ( استانبول ، آنتالیا ) - لوکس هومز حرف های یک آدم جا مانده !